تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


ما نقطه ی پرگاریم؟!  

آن اوایلی که سین رفته بود، من مدام می پریدم توی گوگل پلاس تا حضوری پر رنگ داشته باشم. توی ذهن ام سین را برای مقاومت نکردن و دوام نیاوردن توی فضای مجازی سرزنش می کردم. به نظرم می آمد که می شود هر روز پستی توی پلاس گذاشت ، یا چیزکی این طرف و آن طرف نوشت و حضور داشت و کناره نگرفت. با لجاجت می خواستم این را به سین ثابت کنم، اما واقعیت این است که سرسختی ام دیری نپایید. 
این روزها و با این حجم ارتباطات مجازی خواه، ناخواه، باید بخشی از آن ها را قیچی کرد. ا

ادامه مطلب  

هیچ ربطی به متن ندارد ها این ها که عنوان میکنی  

 
سرم درد می کند .
کار سبک می شود روز تعطیل وسط هفته می آید و باران شروع به باریدن می کند .
همه ی فلسفه بافی جنسیت شناسانه ی خودم را بک اسپیس می زنم و می رسم به اول خط .
 
دائم به متد ِ دروغ بگو یا لا اقل راستش را نگو و نقش بازی کن فکر میکنم . بعد فکر میکنم که کارگردان باید چند بار کات بدهد بخاطر لجبازی ِ من سر اینکه می خواهم خودم را بازی کنم .
 
باز هم یک عالم بک اسپیس میزنم .
 
لبخند هام را تا میکنم . صاف میکنم می گذارم روی بالشم . دستهام را نگاه می کنم ک

ادامه مطلب  

اخرین حرف  

تو منو میشناسی؟تو اگه منو میشناختی که وضعمون این نبود..ببین من دیگه حوصله خودمو ندارم چه برسه اینکه یکی بیاد واسم هارت و پورت کنه.اصن دیگه کاری به کارت ندارم خب پس توام دیگه ول کن.کمتر از 2 سال دوس بودیم و الان 5 ساله که رفتی. دیگه کاری به این ندارم که تقصیره من هست یا تو.فقط این و میدونم که تو داری زندگی میکنی با یه بچه و من هیچ جایی این وسط ندارم پس بهتره برم. نمیخوام زندگیتون خراب شه. این و دارم جدی میگم.شاید باید زودتر از اینا میرفتم ولی خب متوج

ادامه مطلب  

خبرگزاری ها  

خبرگزاری داخلی خبرگزاری خارجی اخبار اقتصادی پایگـاه خبری اخبار تخصصی اخبار شهرستان پایگاه خبریباشگاه خبرنگاران LHV news ایران جیب تابناک فرهنگ نیوز شبکه خلیج فارس عصر ایرانخبرگزاری فارس ParsToday سهام نیوز برترین ها روشنگری قم فردا مشرق نیوزخبرگزاری تسنیم Press TV صبحانه جام نیوز قرارگاه جماران کرج رسا شهرخبرخبرگزاری خبرآنلاین قناة العالم الاخباریة اقتصاد آنلاین خبر نامه ویستا شیعه نیوز اروم نیوز افکار نیوزخبرگزاری مهر Siasat-e-Rooz تراز نیوز جستجو

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام