تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


بیاد مردان هورالعظیم و فتح المبین  

بیاد مردان هورالعظیم و فتح المبین
الهی به آنان که پرپر شدند           پر از زخم های مکرر شدند به آنان که چون پرده بالا زدند          قدم در حریم تماشا زدند به آنان که کارون خروش آمدند         چنان خون کارون به جوش آمدند به آنان که زخمی ترین بوده اند           شهیدان میدان مین بوده اند همانان که از مهر فرزند خویش         بریدند یکباره پیوند خویش بریدند تا وصل آسان شود          نیستانه درد درمان شود همانان که روح روان داشتند        سفرنا

ادامه مطلب  

پلاك گمنام  

 
من پلاکی از فکه برگشته ام. با سابقه سالها حضور در زیر خاک. با عطر و بوی بهشت . آغشته به خون. شاهد دیدن بال ملایک. شب نشین کانالها! همنشین انتظار. خاک، مرا دربرگرفت. خاک مرا رویید. خاک لبهایم را بوسید.
 خاک تنم را پوشید. لاله ای سرخ جوانه زد. من از امتداد غربت غرب می آیم. با شانه های صبور خاک گرفته خاک جنوب و نگاهی که پی جوی مادری دل نگران است. کانالهای غریب را غریبانه جسته ام.
سنگرهای آبی بی آلایش همدمم بوده اند. شبهای من غریب ترین شبهای شام غریبانن

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام